Përmbyset zetori, humb jetën 60-vjeçari në Berat

Një 60-vjeçar ka humbur jetën në Berat, pasi zetori që po drejtonte është përmbysur në kanalin kullues.

“Në fshatin Pashalli, Urë Vajgurore, shtetasi G.H, 60 vjeç, duke drejtuar mjetin zetor është përmbysur në një kanal kullues, ku për pasojë ka humbur jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për ngjarje aksidentale.”,- njofton policia./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Konferenca me Ramën, Merkel: Shpresojmë që në mars Shqipërisë t'i çelen negociatat!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.