Përgatituni për rrebeshe, ja si do të jetë moti!

Moti me diell, sot do t’i lërë vendin vranësirave dhe rrebesheve të shiut.

Paraditja do të dominohet nga vranësirat dhe kthjellimet, ndërkohë pasditja, në zonat malore do të sundohet nga reshje shiu dhe rrebeshe. Sasi të vogla shiu do të prekin edhe disa zona jugore dhe qendrore.  Temperaturat do të pësojnë rritje, ku vlerat maksimale do të shënojnë 27-28 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ylli Manjani: Regjimi komunist po rikthehet përsëri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.