Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Për të mbajtur fëmijët Georgina Rodriguez, paguhet një mal me para nga Cristiano!

Për të mbajtur fëmijët Georgina Rodriguez, paguhet një

Prej kohësh jetojnë bashkë, ndonëse zyrtarisht Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo, nuk janë të martuar. Ata janë prindër të një vajze, ndërsa së bashku me to, jetojnë edhe tre fëmijët e tjerë të Ronaldos.

Ndaj, për këtë Georgina paguhet. Shuma është marramendëse (për ne), për një muaj, por për Ronaldon, mbase një hiç gjë. Mediat spanjolle, raportojnë se Georgina, merr një shumë në fund të muajit, që shkon deri në 100.000 euro.

Pas njohjes me Ronaldon, jeta e saj ka ndryshuar rrënjësit. Mediat spanjolle shkruajnë se dikur modelja jetonte në një shtëpi modeste, dhe punonte në një dyqan lulesh për 250 dollarë në muaj. Por pas njohjes me Ronaldon, gjërat ndryshuan.

Po kështu edhe pagesat në fund të muajit, të cilat u shumëfishuan. Çështje fati./L.F-dritare.net