Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Pasi tha se i vinte turp, shpërthen sërish tenori i njohur: Zot fali…

Pasi tha se i vinte turp, shpërthen sërish tenori i njohur: Zot
Pas letrës shpërthyese ku shkruante se “Më bëtë të më vij turp që jam bashkëkombasi juaj” (lexo ketu), tenori Agim Hushi ka një tjetër mesazh për gjithë shqiptarët dhe ndjekësit e tij. Ai ka reaguar i revoltuar, duke i cilësuar ata që e kanë sulmuar si njerëz që s’lexojnë dhe smirëzinj.

Postimi në Facebook:

“Sqarim per miqt e mije dhe jo per ata qe mezi cpresin te cfryjne helmin e cmires! Mua me vjen turp per keta qe na perfaqesojne, qe rrenuan Shqiperine per 22 vjet, qe po vrasin dhe shpresen! Ato qe sduan te lexojne ckam shkruar qartazi i ngushelloj me fjalet e urta: Zot fali…”.