Pasi tha se i vinte turp, shpërthen sërish tenori i njohur: Zot fali…

Pas letrës shpërthyese ku shkruante se “Më bëtë të më vij turp që jam bashkëkombasi juaj” (lexo ketu), tenori Agim Hushi ka një tjetër mesazh për gjithë shqiptarët dhe ndjekësit e tij. Ai ka reaguar i revoltuar, duke i cilësuar ata që e kanë sulmuar si njerëz që s’lexojnë dhe smirëzinj.

Postimi në Facebook:

LEXO DHE :  Fëmijët më të pambrojturit/ Ja shkeljet më të mëdha të mediave online!

“Sqarim per miqt e mije dhe jo per ata qe mezi cpresin te cfryjne helmin e cmires! Mua me vjen turp per keta qe na perfaqesojne, qe rrenuan Shqiperine per 22 vjet, qe po vrasin dhe shpresen! Ato qe sduan te lexojne ckam shkruar qartazi i ngushelloj me fjalet e urta: Zot fali…”.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.