Pasi fejohet, Ellie Goulding, tregon unazën mahnitëse me diamant

Para disa ditësh Ellie Goulding u fejua me të dashurin e saj Caspar Jopling. Menjëherë pas fejesës ata nuk kanë nguruar të ndajnë me të gjithë lajmin e mirë.

Image result for ellie goulding engaged

Këngëtarja e popit, u fotografua teksa  po kthehej nga palestra, dhe në gisht i dukej unaza mahnitëse me diamant, në gisht.

LEXO DHE :  Fansat e Elvana Gjatës, kanë një ankesë për moderatoren shqiptare!

Congrats! Ellie Goulding, 31, showed off her HUGE diamond ring as she's seen for the FIRST time since announcing her engagement to Caspar Jopling in London on Friday

All the glitters: The pop singer looked radiant despite the rain as she shared a glimpse of her diamond ring while heading home following her workout

Ellie ishte e veshur me një veshje sportive, atlete dhe një çantë të zezë. Flokët i kishte të rregullta dhe në fytyrë asnjë pikë makijazh. /E.B-dritare.net

Smiles: Ellie nailed her casual chic ensemble with a white Gucci T-shirt paired with loose-fitting khaki green joggers

On her way: The songstress carried her belongings in a black tote bag

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.