Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Pasi fejohet, Ellie Goulding, tregon unazën mahnitëse me diamant

Pasi fejohet, Ellie Goulding, tregon unazën mahnitëse me diamant

Para disa ditësh Ellie Goulding u fejua me të dashurin e saj Caspar Jopling. Menjëherë pas fejesës ata nuk kanë nguruar të ndajnë me të gjithë lajmin e mirë.

Image result for ellie goulding engaged

Këngëtarja e popit, u fotografua teksa  po kthehej nga palestra, dhe në gisht i dukej unaza mahnitëse me diamant, në gisht.

Congrats! Ellie Goulding, 31, showed off her HUGE diamond ring as she's seen for the FIRST time since announcing her engagement to Caspar Jopling in London on Friday

All the glitters: The pop singer looked radiant despite the rain as she shared a glimpse of her diamond ring while heading home following her workout

Ellie ishte e veshur me një veshje sportive, atlete dhe një çantë të zezë. Flokët i kishte të rregullta dhe në fytyrë asnjë pikë makijazh. /E.B-dritare.net

Smiles: Ellie nailed her casual chic ensemble with a white Gucci T-shirt paired with loose-fitting khaki green joggers

On her way: The songstress carried her belongings in a black tote bag