Pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha fotografohet me një femër tjetër

Nuk kanë kaluar shumë javë nga ndarja me Nora Istrefin dhe këngëtari, Robert Berisha është fotografuar me një tjetër femër. Së fundmi, Prive.al ka publikuar dy foto ku shihet Roberti, ulur në kafe, në shoqërinë e një femre, që thuhet se është e dashura e tij e re.

LEXO DHE :  Besa Shahini sulmon drejtuesit e emisionit STOP: Ndoshta ngacmojnë velinat!

Nora dhe Roberti u ndanë pas 14 vjetësh martesë.  Asnjëri nuk e ka treguar arsyen e vërtetë të ndarjes, megjithëse në medie qarkulloi lajmi për tradhti./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.