Vdiq pas 6 ditësh/ Çfarë tha nëna e Andi Malokut kur shkoi në spital natën e atentatit!

Ka ndërruar jetë pas 6 ditësh në agoni, në Spitalin e Traumës shoferi i prokurorit Arjan Ndoj, Andi Maloku, i cili mbeti i plagosur rëndë pas atentatit te Mbikalimi i Shkozetit.

Sapo mori vesh lajmin për të birin, e ëma e Malokut ka shkuar në spital, bashkë me disa familjarë të tjerë.

LEXO DHE :  Foto/ Brenda dasmës madhështore të modeles së Victoria's Secret!

Veshur me të zeza, e ëma e Malokut thoshte se djali i saj po jepte jetën për  një rrogë 30.000 si shofer.

30-vjeçari mori dy plumba gjatë atentatit, një në shtyllën kurrizore dhe një në gjoks, të cilët i morën jetën.K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.