Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Vdiq pas 6 ditësh/ Çfarë tha nëna e Andi Malokut kur shkoi në spital natën e atentatit!

Vdiq pas 6 ditësh/ Çfarë tha nëna e Andi Malokut kur shkoi

Ka ndërruar jetë pas 6 ditësh në agoni, në Spitalin e Traumës shoferi i prokurorit Arjan Ndoj, Andi Maloku, i cili mbeti i plagosur rëndë pas atentatit te Mbikalimi i Shkozetit.

Sapo mori vesh lajmin për të birin, e ëma e Malokut ka shkuar në spital, bashkë me disa familjarë të tjerë.

Veshur me të zeza, e ëma e Malokut thoshte se djali i saj po jepte jetën për  një rrogë 30.000 si shofer.

30-vjeçari mori dy plumba gjatë atentatit, një në shtyllën kurrizore dhe një në gjoks, të cilët i morën jetën.K.C/dritare.net