Partizani Kampion/ Rama uron ekipin dhe vëllain e tij: Mua më mbeti vetëm kampionati Italian

Kryeministri Edi Rama ka reguar pas shpalljes kampion të Shqipërisë, të skuadrës së Partizanit.

Rama, ka uruar ekipin e Partizanit dhe vëllain e tij Olsi Rama, ndërsa nuk le pa përmendur edhe Juventusin i cilu u eliminua nga Champions Legue, por fitoi Serie A.

“Mua më mbeti vetëm kampionati italian këtë vit, ndërsa zëvendësi im juventin fitoi edhe këtë shqiptarin”-shkruan Rama./ I.M-Dritare.net

 

View this post on Instagram

 

Mua më mbeti vetëm kampionati italian këtë vit, ndërsa zëvendësi im juventin fitoi edhe këtë shqiptarin😁

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

LEXO DHE :  KLP cakton prokurorët e përkohshëm, ja emrat!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.