Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Pamela Anderson ndahet nga i dashuri: Përbindëshi, bënte jetë të dyfishtë!

Pamela Anderson ndahet nga i dashuri: Përbindëshi, bënte

Romanca e Pamela Anderson me futbollistin francez Adil Rami duket se ka përfunduar, pasi aktorja e cilësoi përbindësh.

Aktorja e Baywatch shkroi në Instagram se, fituesi 33-vjeçar i Kupës së Botës po bënte një jetë të dyfishtë, informon dritare.net

Nën një foto bardhë e zi të çiftit në kohën e lumturisë, Pamela shkruan:

"Më shumë se 2 vjet të jetës sime kanë qenë një gënjeshtër e madhe. Më përçmoi, më bëri të besoj se kishim një dashuri të madhe. U shkatërrova kur zbulova se ai ishte duke bërë një jetë të dyfishtë. Ai e ka zakon të bëjë shaka me lojtarët e tjerë, të cilët i kishin të dashurat e tyre në një apartament afër shtëpisë me gruan. Ai i quajti ata meshkuj, monstra. Por kjo është më keq. Ai gënjeu për të gjithë. Si është e mundur të kontrollosh dy zemra dhe mendje të grave kështu? Unë jam e sigurt se ka pasur të tjera. Ai është përbindësh."/K.C/dritare.net