Nuk ka marrëveshje Kurti-Mustafa

Ka përfunduar edhe takimi i radhës mes kreut të VV, Albin Kurti dhe atij të LDK, Isa Mustafa .

Ky takim ka përfunduar pa amrrëveshje, ndërsa në të kanë marrë pjesë edhe amabsadorët e vendeve më të rëndësishme përfshirë SHBA, BE, Francën, Britaninë e Madhe.

LEXO DHE :  Albin Kurti kërkon nisjen e procedurës për shkarkimin e Thaçit

Pas takimit ka folur Isa Mustafa i cili ka thënë se ende nuk ka një marrëveshje, ndërsa Albin Kurtit i kanë mbetur edhe 7 ditë që të arrijë për të bërë marrëveshjen./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.