Nuk ka luajtur ende asnjë ndeshje, tekniku i kombëtares Edi Reja ndjek kampionatin shqiptar

Edi Reja tekniku i Kombëtares shqiptare që zëvendësoi Panuccin është duke bërë përgatitjet e fundit për grumbullimin e lojtarëve për ndeshjet e qershorit.

Tekniku italian që do të drejtojë Shqipërinë është fotografuar nën shoqërinë e Ervin Bulkut  teksa ndjek në “Selman Stërmas” ndeshjen Tirana-Kastrioti

LEXO DHE :  Tërmeti u mori jetën 41 personave, ndërpriten kërkimet në Turqi!

Nuk dihet dhe nuk është zbuluar asnjë lëvizje e Rejas nëse do të grumbullojë më shumë elementë nga Kampionati Shqiptar. /e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.