Ngrihen temperaturat/Moti për sot

Dita e sotme do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët. Temperaturat e ajrit do të pësojnë një ngritje të lehtë, duke u luhatur në vlerat 6 deri 29 gradë celsius. Era do të fryjë lehtë me shpejtësi 29 km/h duke krijuar dallgëzim të ulët. Edhe kjo javë e tetorit, do të mbyllet pa shi./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Rama zbulon tre çështjet e diskutuara me Merkel, në Berlin

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.