Nesër mblidhet Kuvendi, do të betohen deputetët e rinj

Ditën e nesërme do të mblidhte Kuvendi në një seancë plenare. Në të njëjtën kohë, opozita do të zhvillojë protestë, siç ka paralajmëruar.

Seanca plenare do të mbahet për deputetët e rinj, të cilët do të betohen pas marrjes së mandatit nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.

LEXO DHE :  Sulmoi turistët spanjollë/ Memet në rrjetet sociale për Kokëdhimën, do t'ju shkrijnë së qeshuri

Kuvendi i ka bërë kërkesë Ministrisë së Brendshme të garantojë sigurinë fizike të deputetëve, gjatë seancës që do të nisë nesër në orën 10:00./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.