Nëse nuk doni që martesa juaj të shkatërrohet, dëgjoni këshillën e Ermal Mamaqit!

Aktori i humorit Ermal Mamaqi, së fundmi ndodhet në Itali me pushime, sëbashku me Amarda Toskën. Ndërsa po kalojnë momente të bukua bashkë në Capri, Ermali ka ndarë me njekësit një shqetësim që të gjithë burrat kanë kur vjen puna te fotot.

Si të gjithë vajzat e tjera, dhe Ami qënka e fiksuar pas fotove të bukura. Ermali ka këshilluar të gjithë miqtë e tij të martuar, të bëjnë kurse fotografi që të shpëtojnë pa ngrënë dru nga gruaja.

“Të dashur miq që jeni të martuar… Nëse doni të shkurtoni sherret me gruan dhe të parandaloni divorcin ose krimin në familje, ju jap një këshillë të vyer.

Bëni një Master,Kurs të Avancuar ose të paktën merrni disa mësime online për Fotograf ose si të bëni fotografi.

Më besoni, mënyra dhe aftësia juaj për të bërë një foto të hajrit do të përcaktoj dhe mundësinë për të bërë ndonjë gjë në darkë.🤪 Këtë foto e kam bërë mbas 1 orë e çerek përgatitje dhe 2 orë Photoshooting të dedikuar. Rreth 3000 foto u shkrepën… por ja dola… Unë Ja Dola… 🙏 dmth ja dola që mos ha i super dru…🤣🤣🤣

@amardatoska të dua.”-shkruan Ermali.

LEXO DHE :  Foto/ Albin Kurti bën aksident në Tiranë

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Të dashur miq që jeni të martuar… Nëse doni të shkurtoni sherret me gruan dhe të parandaloni divorcin ose krimin në familje, ju jap një këshillë të vyer. Bëni një Master,Kurs të Avancuar ose të paktën merrni disa mësime online për Fotograf ose si të bëni fotografi. Më besoni, mënyra dhe aftësia juaj për të bërë një foto të hajrit do të përcaktoj dhe mundësinë për të bërë ndonjë gjë në darkë.🤪 Këtë foto e kam bërë mbas 1 orë e çerek përgatitje dhe 2 orë Photoshooting të dedikuar. Rreth 3000 foto u shkrepën… por ja dola… Unë Ja Dola… 🙏 dmth ja dola që mos ha i super dru…🤣🤣🤣 @amardatoska të dua.

Un post condiviso da Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) in data:

Pra, nëse doni të shkurtoni sherret e divorcet, bëni një kurs ose merrni mësime online, si të bëni foto të bukura./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.