Vrasja në ish-Bllok/ Gjykata lë në burg, Ervis Martinajn

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur edhe 30 ditë të tjera burg, për Ervis Martinajn, të përfshirë në vrasjen e 4 tetorit, në ish-Bllok.

Pas kërkesës së Prokurorisë, Gjykata vendosi të lërë në fuqi, të njëjtën masë për Martinajn./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Çfarë u pëlqye dhe çfarë jo, te Kënga Magjike!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.