Në Ditën e Baballarëve, princi Harry publikon foton e ëmbël me Archie

Sot është Dita e Baballarëve. Dhe princi Harry e feston për herë të parë këtë ditë të veçantë.

Princi Harry e ka uruar këtë ditë speciale, me një foto të tij dhe Archies, në Instagram.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 16 shtator 2019

“Gëzuar Ditën e Baballarëve! Dhe i urojmë gëzuar ditën e parë të Festës së Baballarëve, princit Harry.”,– shkruhet në Instagramin e Dukës dhe Dukeshës së Sussex./K.C/dritare.net

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.