Ndonjëherë dhe më çmend/ Ja urimi i Arbana Osmanit, për ditëlindjen e mamasë!

Mamaja e Arbana Osmanit, feston sot ditëlindjen.

Arbana, ka vendosur të mos i bëjë një urim standard, por t’i postojë në story disa nga fotot dhe momentet e tyre më të bukura bashkë. Herë duke gatuar, duke pirë verë, duke u përqafuar me Jonin dhe duke bërë shopping bashkë.

Kështu nis urimi i Arbanës:

Gëzuar ditëlindjen Tuta ime e bukur!

Më sjell shumë gëzim në jetë!

LEXO DHE :  Ja pse duhet t'i festoni të gjitha ditëlindjet fëmijës suaj!

Edhe pse ndonjëherë (shpesh) më çmend

Je shoqja ime e ngushtë

Gati për të pirë verë (të cilë ti e urren) në kohë të errëta

Gjithmonë në pikë me modën

Dhe me kekun

Të dua!

Shpresoj që një ditë Joni të më dojë sa gjysma e asaj që të dua unë ty!

Gëzuar ditëlindjen!/E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.