Ndeshja e solidaritetit në Air Albania, ja sa tifozë do të jenë të pranishëm!

Ka nisur në orën 18:00 ndeshja e solidaritetit “Luajmë dhe rindërtojmë së bashku”, mes yjeve të kuqezinjve të viteve 2000 dhe një kombëtare yjesh të Italisë, Greqisë dhe Turqisë

Ky event është organizuar për të mbledhur fonde për familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, ndërsa sipas sindikatës së futbollistëv janë shitur plotë 8000 bileta, por numri pritet të rritet në momentet e fundit në 10.000./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  25 vjet i dënuar/ I rrezikshmi i Vlorës shkëmben zjarr me policinë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.