Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ndeshja e solidaritetit në Air Albania, ja sa tifozë do të jenë të pranishëm!

Ndeshja e solidaritetit në Air Albania, ja sa tifozë do të

Ka nisur në orën 18:00 ndeshja e solidaritetit “Luajmë dhe rindërtojmë së bashku”, mes yjeve të kuqezinjve të viteve 2000 dhe një kombëtare yjesh të Italisë, Greqisë dhe Turqisë

Ky event është organizuar për të mbledhur fonde për familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, ndërsa sipas sindikatës së futbollistëv janë shitur plotë 8000 bileta, por numri pritet të rritet në momentet e fundit në 10.000./ I.M-Dritare.net