Ndërron jetë babai i Dojna Memës

Babai i moderators Dojna Mema është ndarë nga jetë. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë ajo, duke ndarë në Instagram disa nga momentet më të bukura bashkë.

Nuk le asnje sekonde pa jetuar plotesisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jeten me nje kupe!

Per ata qe njohen Bujarin e Interpolit, ky eshte Babi i familjes.

P.s : Ti e di, gjithmone bashke, gjithmone nje shpirt per kater”, shkruan Dojna./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Tërmeti në Turqi/ 22 të vdekur dhe 1030 të plagosur

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.