Atentati ndaj prokurorit/ FNSH dhe RENEA zbarkojnë në Vlorë dhe Lushnjë

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe RENEA kanë zbarkuar në Vlorë dhe Lushnjë, në një aksion për  kapjen e atentatorit të dytë ndaj prokurorit Arian Ndoj dhe dy personave që e shoqëronin.

Ju kujtojmë se ndaj prokurorit, Arjan Ndoj u bë një atentat te Mbikalimi i Shkozetit, ku mbeti i plagosur vetë prokurori dhe Aleksandër Laho. Ndërsa sot, ndërroi jetë pas gjashtë ditësh në spital, shoferi i prokurorit, Andi Maloku./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Të dënuar për vjedhje dhe drogë/ Ja dy emrat në fokus të OFL!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.