Moti/ Ja kur do të bjerë shi sot!

I gjithë territori do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të dendura do të paraqiten në zonat juglindore. Por mesdita dhe në vijim sjell zhvillim të vranësirave, në pjesën më të madhe të vendit, duke sjellë shira të izoluara. Mbrëmja do të dominohet nga kthjellimet.

LEXO DHE :  Rikthehet Mateo Renzi; Unë do ta shpëtoj Italinë. Salvini duhet të ndalet

Nga ‘meteoalb’ mësohet se, temperaturat  do të rriten në mëngjes dhe do të jenë konstante në mesditë, duke luhatur nga 16, deri në 37 gradë celsius./K.C/dritare.net

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.