Moti/ Ja ku do të bjerë shi sot!

Gjatë ditëve të kaluara vendi ynë u mbizotërua nga temperatura të larta. Ditën e sotme pritet që vendi ynë të përfshihet nga reshje shiu, kryesisht në Shkodër, Vlorë dhe pjesërisht në Gjirokastër.
Temperaturat do të luhaten nga 10 deri në 27 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  5 gjëra që bëjnë njerëzit e suksesshëm, para orës 9 të mëngjesit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.