Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Moti/ Ja ku do të bjerë shi sot!

Moti/ Ja ku do të bjerë shi sot!

Gjatë ditëve të kaluara vendi ynë u mbizotërua nga temperatura të larta. Ditën e sotme pritet që vendi ynë të përfshihet nga reshje shiu, kryesisht në Shkodër, Vlorë dhe pjesërisht në Gjirokastër.

Temperaturat do të luhaten nga 10 deri në 27 gradë celsius./K.C/dritare.net