Moderatorja e njohur i kushton fjalët më të ëmbla mamasë për ditëlindje!

Postimi i sotëm në instagramin e Bora Zemanit, nuk ishte i njëjtë me ato të ditëve të tjera.

Një foto e vjetër bardhë e zi, për të uruar mamanë e saj, për ditëlindje.  Krah saj, ajo mblodhi të gjitha fjalët e ëmbla, për të treguar se për të ajo është një shembull për t’u ndjekur.

 

“E bukura ime ka ditelindjen sot! Je gjithcka per mua… shoqja, motra, mami im! Energji e bukur, shpirt i qeshur… jam me fat qe te kam ne jeten time! Sado te rritem dhe edhe pse sot jam nene vete, prap kam nevoje per mamin tim, njesoj, si ne keto foto! Te dua ma! Edhe 100 vite te bukura per ty”, shkruan Bora në instagram./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Rama në Vorë: Drejt përfundimit 24 shtëpi të reja të nisura pas tërmetit të shtatorit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.