Na ndiqni edhe në

Arkiv

Moderatorja e ëmbël pranon se është shtatzënë

Moderatorja e ëmbël pranon se është shtatzënë

Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi ka qenë në qendër të medieve rozë disa ditë më parë, për shkak të lajmit se ajo ishte në një pritje të ëmbël.

E ftuar në Wake Up, pak kohë më parë, ajo nuk pranoi se ishte shtatzënë.

“Çfarë shtatzënie? Unë  kur të kem diçka për të thënë, do dal do ta them vetë ju premtoj”, ka thënë Jonida.

Por siç duket kishte dashur të jetë surprizë për emisionin ku ajo është në juri, Top Talent.

"Si është Jonida, e cila po i gjykon konkurrentët vet i dytë?"

Tha moderatorja e programit, Ori Nebiaj.

"Mendova që do të jemi katër në juri, por në fakt jemi pesë", tha duke qeshur Jonida.

Ajo kurorëzoi dashurinë e saj, me aktorin Besnik Krapi, me një dasmë madhështore,  vjeshtën e kaluar./L.F-dritare.net