Moderatorja bëhet gocë serioze: Nuk ka shans të publikoj më foto me bikini

Moderatorja Viola Spiro ishte sot e ftuar në emisionin e mëngjesit WakeUp. Ajo tregoi se tani i është dedikuar tërësisht jetës profesionale.

Teksa në ekran shfaqeshin foto të Violës me bikini, ajo tha se ato foto ishin shkrepur para dy vjetësh dhe se tani e tutje nuk ka më shans që ajo të publikojë më foto të tija. Arsyeja?


“Nuk dua më të më etiketojnë si vajza seksi”, tha ajo.

LEXO DHE :  Anëtarësimi në BE/ Rama: Për të vegjlit rregullat nuk respektohen, për të fortët ka gjithmonë një rrugë

“Është më mirë për mua të jem serioze. Madje duhet të vishem me golf deri të hunda, pa u ekspozuar shumë”.


Në fakt stili i saj nga foto e instagramit ka ndryshuar.

Në postimet e fundit, ajo shfaqet më e ‘mbuluar’ se dikur, duke u përpjekur të shfaqet me një tjetër imazh përballë publikut. Viola ka nisur të bëhet ‘gocë serioze’./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.