Modelja e njohur shqiptare: Hani p*** se është vegjetarian

Ndryshe njihet si Kendall Jenner shqiptare. Ajo është një ndër modelet më të njohura shqiptare dhe në vitin 2012 ka fituar “Miss Shqipëria”. Bëhet fjale për bukuroshen shqiptare, Niki Delijorgji.

Përveçse një modele e suksesshme Niki njihet edhe si vegjetariane dhe gjithmonë në Instagramin e saj ajo poston në ‘Insta Story’ foto ku tregojnë se të gjithë duhet të bëhemi vegjetarianë pasi kafshët janë miqtë tane më të mirë dhe nuk duhet t’i lendojmë. Këtë herë ka ‘goditur’ me foton e rradhës shkuran intv.al

“Ha p*dh, është vegjetarian. Mishi është për pjeshkat’, shkruan Niki në Insta Story./D.M-Dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.