Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Modelet më të bukura të xhinseve 'boyfriend', këtë sezon!

Modelet më të bukura të xhinseve 'boyfriend',

Pantallonat xhins të modelit “boyfriend”, janë disa nga xhinset më të preferuara nga vajzat, sidomos tani në pranverë dhe verë.

Ata janë shumë të rehatsshme, moderne, dhe të dosdoshme për gardëroben e çdo vajze.

Dritare.net ju sjell më poshtë një galeri me foto, të cilat ju tregojnë disa nga modelet e xhinseve “boyfriend”, të përshtatshme për çdo masë trupore. Hidhni një sy fotove më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu