Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Modelet Italiane përkrahin skuadrën e tyre ...me foto të zgjarrta

Modelet Italiane përkrahin skuadrën e tyre ...me foto të zgjarrta

Pak kohë para sfidës që do të luhet të hënën në mbrëmje (ora 21:00) mes Belgjikës dhe Italisë, mediat e italiane kanë publikuar disa foto të tifozeve më të zjarrta të “axurrëve”.

181427319-4914958a-0352-4ba4-b81c-f4b38a8500ec“Këto janë fotot seksi të një të pasionuare të futbollit që bën tifo për “axurrët””,-shkruan e përditshmja “Corriere dello Sport’.

180403020-3f19223b-b751-4ebf-8375-30a4b772bbf6

Italia dhe Belgjika luajnë takimin e parë në “Euro 2016”. Të dy ekipet kërkojnë kreun e renditjes, pas barazimit 1-1 mes Irlandës dhe Suedisë.

180408777-cf1b5350-c18e-4b85-8604-35e3ae1eb16d

180457150-490ce1a4-5c56-409d-a895-4b6ec1bd02be