Meta poston foto me boronicat, në Bjeshkët e Sharrit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta vijon pushimet e tij në Bjeshkët e Sharrit, sëbashku me familjen.

Ai vazhimisht poston foto në rrjete sociale, duke përshëndetur ndjekësit me pamje të ndryshme të natyrës.

Pas videos që postoi në mëngjes, duke notuar në liqen, kreu i shtetit këtë pasdite të marte, ka nxjerrë një foto teksa mban në duar degën me boronica.

LEXO DHE :  Lista e KLP/ Ja kush kandidat për kryeprokuror u rendit i pari!

“Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo”, shkruan Meta./E.B-dritare.net

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo.

Un post condiviso da Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare) in data:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.