Meta firmos dekretin, ja koloneli që u gradua “Gjeneral Brigade”!

Presidenti Meta ka firmosur dekretimin e kolonel Ndriçim Reshit Sallakut,  për gradën “Gjeneral Brigade”.

Njoftimine ka dhënë Presidenca, ndërkohë që kolonel Sallaku është në detyre “Arashe Ushtarak i Republikës së Shqipërisë”./E.B-dritare.net

 

LEXO DHE :  Klosi: Investimet në Shqipëri, gjigante. Jemi mes ujqërve të turizmit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.