Meta firmos dekretin, ja koloneli që u gradua “Gjeneral Brigade”!

Presidenti Meta ka firmosur dekretimin e kolonel Ndriçim Reshit Sallakut,  për gradën “Gjeneral Brigade”.

Njoftimine ka dhënë Presidenca, ndërkohë që kolonel Sallaku është në detyre “Arashe Ushtarak i Republikës së Shqipërisë”./E.B-dritare.net

 

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 29 janar 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.