Meta e shpalli non grata, reagon Boshard

Pasi kreu i shtetit, Ilir Meta e shpalli non grata, ka reaguar edhe ambasadori i OSBE-së në vendin tonë, Bernd Boshard.

Ndërsa po hynte në selinë e PD-së, Boshard u pyet nga gazetarët për vendimin që kishte marrë Meta. Ai tha: “OSBE organizatë legjitime në Shqipëri. Më lini të qetë!”/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rama poston fjalët e çmuara të Sokratit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.