Meta: Ardian Dvoranin do ta bëj shembull

I ftuar në emisionin “Open”, kreu i shtetit, Ilir Meta ka thënë se,  kreu i KED-it Ardian Dvorano do të bëhet shembull. Sipas Metës, Dvorani do të jetë i vetmi shembull që pritet për të rikthyer besimin te Reforma në Drejtësi në mënyrë që asnjë të mos tallet më siç është bërë në këto dy vite.

“Ai do bëhet shembull dhe ai është i vetmi shembull që pritet për të rikthyer besimin te Reforma në Drejtësi në mënyrë që asnjë të mos tallet më siç është bërë në këto dy vite. Shkelja është flagrante, dëmi është i madh. Janë këta përgjegjës dhe është ai përgjegjës që u hap ky debat. Unë si Presidenti Republikës nuk bëj shaka.”, tha Meta./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Enca flet pas humbje së babait: Në këtë moment, fjalët mungojnë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.