Meghan Marklen e shau, por ja mendimi i Trump për princ Harryn!

Para mbërritjes së tij në Britaninë e Madhe, presidenti i SHBA Donald Trump, tha disa fjalë jo të këndshme për Meghan Markle, kur mori vesh se ajo nuk do të ishte në banketin mbretëror. Ai tha se nuk e dinte që Meghan ishte kaq e keqe, pa dashur të dijë arsyen e mungesës së saj.

Megjithatë, Trump, nuk ka të njëjtin mendim për princ Harryn. Në një intervistë ekskluzive për Good Morning Britain, Trump zbuloi se ai dhe Harry patën një bisedë bashkë në pallatin mbretëror.

LEXO DHE :  Meta ndjek ndeshjen nga shtëpia, me macën e tij

Kur gazetari e pyeti nëse ai ishte sjellë “ftohtë” ndaj tij, Trump tha: “Jo, jo, jo, është e kundërta. Në fakt ai kaloi më shumë kohë duke biseduar me Ivankën dhe pjesën tjetër të familjes time. Ai nuk mund të kishte qenë më i sjellshëm…mendoj se është një djalë shumë i mirë”./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.