Meghan Markle shëtitje me djalin dhe dy qen, në park!

Meghan Markle, ka marrë Archie dhe dy qentë e saj, për të dalë në një shëtitje në Vancouver.

Dukesha e Sussex shoqërohej dhe nga dy oficerë të mbrojtjes mbretërore, ndërsa përshkonte parkun Royal Horth Hill, pranë rezidencës së saj.

LEXO DHE :  Diplomati i lartë europian: BE duhet të ketë më shumë oreks për pushtet

Merghan duket shumë e lumtur me jetën e re, ndërsa princ Harry iu bashkua mbrëmë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.