Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Meghan Markle shëtitje me djalin dhe dy qen, në park!

Meghan Markle shëtitje me djalin dhe dy qen, në park!

Meghan Markle, ka marrë Archie dhe dy qentë e saj, për të dalë në një shëtitje në Vancouver.

Dukesha e Sussex shoqërohej dhe nga dy oficerë të mbrojtjes mbretërore, ndërsa përshkonte parkun Royal Horth Hill, pranë rezidencës së saj.

Merghan duket shumë e lumtur me jetën e re, ndërsa princ Harry iu bashkua mbrëmë./E.B-dritare.net