Meghan dhe Harry larg mbretëreshës. Ja ku do t’i festojnë Krishtlindjet!

Duka dhe Dukesha e Sussex këtë vit Krishtlindjet nuk do t’i kalojnë me mbretëreshën Elizabeth. Është konfirmuar tashmë se Harry, Meghan dhe Archie në fundvit do të jenë në Sanrigham, pranë nënës së dukeshës, Doria Ragland.

Ky vendim është diskutuar në familjen mbretërore dhe ka marrë konfirmimin e mbretëreshës.

LEXO DHE :  Akademia e Shkencave ripropozon Kadarenë për çmimin Nobel

Tradita e familjes mbretërore është që çdo vit të mblidhen në Norfolk për të festuar ardhjen e vitit të ri. Por mesa duket ky rregull i pashkruar nuk do të respektohet këtë vit dhe disa vende në tavolinën e Krishtlindjeve do të jenë bosh./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.