Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Meghan dhe Harry larg mbretëreshës. Ja ku do t'i festojnë Krishtlindjet!

Meghan dhe Harry larg mbretëreshës. Ja ku do t'i festojnë
Duka dhe Dukesha e Sussex këtë vit Krishtlindjet nuk do t'i kalojnë me mbretëreshën Elizabeth. Është konfirmuar tashmë se Harry, Meghan dhe Archie në fundvit do të jenë në Sanrigham, pranë nënës së dukeshës, Doria Ragland.

Ky vendim është diskutuar në familjen mbretërore dhe ka marrë konfirmimin e mbretëreshës.

Tradita e familjes mbretërore është që çdo vit të mblidhen në Norfolk për të festuar ardhjen e vitit të ri. Por mesa duket ky rregull i pashkruar nuk do të respektohet këtë vit dhe disa vende në tavolinën e Krishtlindjeve do të jenë bosh./E.B-dritare.net