Me sytë si babi, e ëmbël si mami, Ajka Kallaku ishte e ftuara më e veçantë në premierën e filmit Falco

Mbrëmë ishte premiera e filmit më të ri të të Bes kallakut, Falco. Të ftuarit ishin të njohur e të panjohur, por mbi të gjitha  njerëzit e zemrës së aktorit. Por ama, e ftuara më e veçantë, ishte vetëm një: Ajka Kallaku.

Vajza e tij dhe Xhensilës, e cila ka pak që ka bërë 1-vjeçe, iu bashku festës së suksesit të babait. E ëmbël si mami, me sytë si babi,   për herë të parë, Xhensila, nuk nguroi ta fshihte, imazhin e të voglës, që deri më tani na e ka treguar gjysma-gjysma.

LEXO DHE :  Kush po i frikëson Albinin e Isën?

“Se ne e deklaruam qe jemi fanset me te flakta. Besi yne sa shume krenare qe jam ndjer, e sa shume do te ndihet bija jone krenare per ty”, shkruan Xhensila në instagram./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.