Me maska dhe armë, 4 hajdutë vjedhin vilën e futbollistit të njohur

Mbrëmjen e djeshme në Vivino, në zonën e Torinos, është vjedhur vila e ish-futbollistit Claudio Marchisio. Katër persona, të maskuar dhe me armë e kaçavida, hynë në shtëpinë e ish-lojtarit të Juventues dhe e detyruan atë dhe gruan e tij, të hapnin kasafortën.

LEXO DHE :  Ekspertja e familjes mbretërore: Mbretëresha, e para që nxiti divorcin e Dianës

Hajdutët vodhën xhevahire, orë e sende të tjera me vlerë dhe u larguan.

Policia e cila ka marrë në mbikëqyrje kamerat e sigurisë së zonës, është në gjurmët e kriminelëve./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.