Me këtë foto, Emina Çunmulaj ua mbylli njëherë e mirë gojën, kritikuesve!

Bukuria, thjeshtësia dhe eleganca janë elementet që përcjellin fotografinë e radhës së modeles shqiptare, Emina Çunmulaj.

Emina është martuar me një biznesmen dhe së bashku ata kanë dy vajza.

Ndërsa poston një foto veshur vetëm me bikini, Emina duket më në formë  se kurrë, saqë është e vështirë të besosh se ajo ka sjellë në jetë dy vajza të mrekullueshme.

LEXO DHE :  Nga “Rrëmbeni armët!”, te thirrjet për konsulta, janë të gjitha thirrje për luftë

Përbri fotos, Emina shkruan: “Goditi ata me gjërat që ke 100% reale.“, duke i kthyer përgjigje të gjithëve atyre që ndoshta e kanë kritikuar./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.