Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Mbyllja e basteve, Rama publikon foton: Lamtumirë!

Mbyllja e basteve, Rama publikon foton: Lamtumirë!

Tashmë mbyllja e basteve dhe kazinove në vend ka nisur. Ashtu siç e paralajmëroi kryeministri, Edi Rama dy muaj më parë, më 1 janar të këtij viti do të mbyllen të gjitha pikat e basteve në vend dhe kazinotë.

Ndërkohë, këtë të shtunë, përmes një postimi në Facebook, Rama ka hedhur një foto, teksa mbyllet një pikë basti dhe shkruan: "Lamtumirë!"/K.C/dritare.net