Mbyllja e basteve, Rama publikon foton: Lamtumirë!

Tashmë mbyllja e basteve dhe kazinove në vend ka nisur. Ashtu siç e paralajmëroi kryeministri, Edi Rama dy muaj më parë, më 1 janar të këtij viti do të mbyllen të gjitha pikat e basteve në vend dhe kazinotë.

LEXO DHE :  Vuani nga artriti dhe diabeti? Ja pse duhet të hani sa më shumë mana të bardhë!

Ndërkohë, këtë të shtunë, përmes një postimi në Facebook, Rama ka hedhur një foto, teksa mbyllet një pikë basti dhe shkruan: “Lamtumirë!”/K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.