Mbishkrim te fustani i nusërisë/ Fansat  kritikojnë Hailey Bieber

Fansat e çiftit më të ri të showbizit botëror, Justin dhe Hailey Bieber, janë ndarë në dy grupe, për shkak të një fotoje që postoi çifti së fundmi. U desh një javë që Haily të publikonte të plotë pamjen e fustanit të nusërisë së saj. Përveç pamjes mahnitëse, komentuesit vunë re diçka që sipas tyre nuk shkonte në shprehjen që ishte qëndisur në fustan, “Deri sa vdekja të na ndajë”, (Till death do us part).

 

Një pjesë prej tyre, kanë komentuar se Till, duhet të shkruhet vetëm me një ‘L’, ndërsa  të tjerët thonë se është në rregull dhe nuk ka asnjë gabim gramatikor. Në fakt nëse bën disa kërkime, kjo fjalë pranohet edhe me një L, edhe me dy. Ndaj nuk dimë se kush mund të ketë më shumë të drejtë./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  BE nuk hapi negociatat me Shqipërinë, ministri gjerman: Jam i zhgënjyer!

 

 

 

View this post on Instagram

 

9.30.19 ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.