Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Manchester United zhgënjen përfundimisht, mposhtet edhe nga West Ham

Manchester United zhgënjen përfundimisht, mposhtet edhe nga West Ham

Që Manchester United nuk është në formë të mirë, kjo është parë prej muajsh, por ndeshja e fundit me West Ham, ka dëshmuar përfundimisht se “djajtë e kuq” kanë problem serioze.

United u mund nga West Ham në një ndeshje turpëruese për ish-kampionët e Angisë.

Pas 6-të javësh, Man.United renditet provizorisht në vendin e 7-të në kuotën e 8-të pikëve, me 2 fitore, 2 barazime dhe 2 humbje./ I.M-Dritare.net