Manchester United zhgënjen përfundimisht, mposhtet edhe nga West Ham

Që Manchester United nuk është në formë të mirë, kjo është parë prej muajsh, por ndeshja e fundit me West Ham, ka dëshmuar përfundimisht se “djajtë e kuq” kanë problem serioze.

United u mund nga West Ham në një ndeshje turpëruese për ish-kampionët e Angisë.

LEXO DHE :  “Na ishte njëherë”, Elia rrëfen detajet e librit për Geraldinën: E lumtur që po i bëj këtë dhuratë, Princ Lekës!

Pas 6-të javësh, Man.United renditet provizorisht në vendin e 7-të në kuotën e 8-të pikëve, me 2 fitore, 2 barazime dhe 2 humbje./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.