LSI mbledh urgjent grupin parlamentar

Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbledhur me urgjencë pasditen e sotme grupin parlamentar në mbledhje.

Ende nuk dihet detajet se përse është thirrur kjo mbledhje por mendohet se në mbledhje do të diskutohet për zgjedhjen e presidentit.

LEXO DHE :  Dokumenti/ PD: Kampusi Universitar do të jepet me PPP

Raundi i radhës për zgjedhjen e presidentit është nesër në orën 1700./ dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.