Lotaria Amerikane, Ambasada e SHBA: Mos paguani askënd!

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vendin tonë, përmes një postimi në facebook, ka këshilluar të gjithë shqiptarët që aplikojnë për Lotarinë Amerikane që të mos paguajnë askënd për aplikime.

“Ju nuk keni nevojë të paguani dikë që t’ju kryejë regjistrimin për lotarinë. Bëhuni eksperti i vetes tuaj këtë vit duke parë videon ilustruese këtu”, shkruhet në postimin e ambasadës, bashkëngjitur videos udhëzuese se si mund të regjistrohesh në lotari./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Kuvendi miraton dy emrat për anëtare të Gjykatës Kushtetuese

 

🇦🇱️ | Ju nuk keni nevojë të paguani dikë që t’ju kryejë regjistrimin për lotarinë. Bëhuni eksperti i vetes tuaj këtë…

Gepostet von U.S. Embassy-Tirana am Donnerstag, 17. Oktober 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.