Lori Hoxha: Ja si reagojnë njerëzit kur ju tregoj se jam shqiptare!

Blogerja dhe trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, prej kohësh është vendosur në Londër dhe jeton atje.

Ajo vazhdimisht, për të qëndruar pranë fansave, në Instagram, jep hapësirë të bëjnë pyetjet e tyre, për të.

Përmes opsionit “Aks me a question”, një nga fansat e ka pyetur sesi reagojnë te universiteti ku studion, kur u tregon se është shqiptare.

LEXO DHE :  Bulqizë/ Helmohen disa nxënës të një shkolle

“Oh këndshëm, ku bie ky vend?”, ka qenë përgjigja që ka dhënë Lori. Pra, Shqipëria ende nuk është një vend aq i njohur në botë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.