Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Lori Hoxha fejohet? Ja fotoja dyshuese!

Lori Hoxha fejohet? Ja fotoja dyshuese!

Trashëgimtarja e Topit, Lori Hoxha, siç duket ka përgatitur një surprizë për ne. Mos vallë Lori u fejua, dhe ne nuk dimë asgjë?

Prej vitesh, bloggerja është në një lidhje me biznesmenin Vis Bajraktari. Nuk do ishte çudi edhe nëse do të fejoheshin.

Ditën e sotme, përmes një fotoje në Instastory, Lori na ka ngjallur dyshimet, teksa tregon unazën në gisht./K.C/Dritare.net