Lori Hoxha fejohet? Ja fotoja dyshuese!

Trashëgimtarja e Topit, Lori Hoxha, siç duket ka përgatitur një surprizë për ne. Mos vallë Lori u fejua, dhe ne nuk dimë asgjë?

Prej vitesh, bloggerja është në një lidhje me biznesmenin Vis Bajraktari. Nuk do ishte çudi edhe nëse do të fejoheshin.

LEXO DHE :  Paketa Antishpifje i kalon Komisionit të Venecias, reagon Basha!

Ditën e sotme, përmes një fotoje në Instastory, Lori na ka ngjallur dyshimet, teksa tregon unazën në gisht./K.C/Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.