Leyla Moses-Ones: Krenare për bashkëpunimin Shqipëri-SHBA

Sot po zhvillohet konferenca për sfidat e NATO-s ndaj teknologjisë së informacionit.

Të pranishëm në këtë konferencë janë zv.ambasadorja e Amerikës Leyla Moses-Ones Në fjalën e saj ajo tha se, ndihet krenare për bashkëpunimin mes Shqipërisë dhe SHBA-ve.

LEXO DHE :  Veliaj inspekton aplikimin për bonus qiraje: Nuk kursejmë asnjë qindarkë për t’i riparuar ose ribërë, banesat e dëmtuara!

“Krenare për bashkëpunimin mes Shqipërisë dhe SHBA-së, kjo temë është me shumë ndikim në politikën e jashtme”, tha Leyla Moses-Ones./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.