Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Leo Messi fiton 'Topin e Artë 2019'

Leo Messi fiton 'Topin e Artë 2019'

Futbollisti Leonel Messi është shpallur fitues i “Topit të Artë” 2019!

Messi ka qenë një nga ata që pritej ta fitonte dhe tashmë është lojëtari më i vlerësuar me trofeun më të çmuar individ.

Ky është Topi i Artë e gjashtë për Messin ndërsa pas tij vjen Ronaldo me 5 trofe të tillë./E.B-dritare.net