Leo Messi fiton ‘Topin e Artë 2019’

Futbollisti Leonel Messi është shpallur fitues i “Topit të Artë” 2019!

Messi ka qenë një nga ata që pritej ta fitonte dhe tashmë është lojëtari më i vlerësuar me trofeun më të çmuar individ.

LEXO DHE :  Rama-Bashës: Refuzimi i tryezës së përbashkët, gabim i madh

Ky është Topi i Artë e gjashtë për Messin ndërsa pas tij vjen Ronaldo me 5 trofe të tillë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.