Largimi i Arta Markut/ Jep dorëheqjen shefja e kabinetit në Prokurorinë e Përgjithshme

Ditën e sotme ish-kryeprokurorja e përgjithshme, Arta Marku i dorëzoi detyrën kryeprokurorit të ri, Olsian Çelës. Pak më parë në media u raportua se pak orë pas emërimit të tij, ka dhënë dorëheqjen edhe shefja e kabinetit në Prokurorinë e përgjithshme. Mësohet se ajo është Alketa Zifla. Ajo njihej edhe si krahu i djathtë i Markut./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Mesazhi i Robert Berishës për gratë: Sa më shumë gabime bëni, rritet numri i dashnoreve

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.