Lapsusi i Ramës në facebook, Vasili: Kryeministri ka rrjedhur krejt

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një status të mëngjesit pasdieten e sotme, por pas pak minutash e ka vërejtur që është një lapsus dhe e ka fshirë menjëherë.

Pas këtij lapsusi ka reaguar edhe deputeti i LSI, Petrit Vasili duke e quajtur Ramën të rrjedhur.

“Kryeministri ka rrjedhur krejt, i thotë pasdites mëngjes
Ua ua ky derdimeni kryeministër gajasi dynjanë se hedh mesazhe ne fb pasdite dhe u thotë mirëmëngjes njerëzve.
Ju kam thënë kaq herë mos e dëgjoni se ka rrjedhur krejt, ia fut kot dhe haluçinacionet e kanë bëra helaq.
Shpërdoron dozën, merr shumë…vërtet shumë…”./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Futet për t'u larë, humb jetën pushuesi në plazhin e Spillesë


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.