Kush është Arben Keshi, njeriu që del në përgjimet e Bild duke folur me Ramën e Gjiknurin

Në përgjimet e reja nga gazeta gjermane njeriu më i përmendur që flet në telefon me Ramën, Gjiknurin dhe të tjerë është Arben Keshi, që sipas Bild është Drejtor në Ministrinë e Brendshme, ndërkohë kjo është hedhur poshtë nga Rama, i cili thotë se Keshi ka qenë gjithmonë kandidat në Komunën e Maqellarës.

LEXO DHE :  Kur do të njihen patentat shqiptare në Gjermani? Ja çfarë thotë Rama!

Ndërkohë edhe përfshirjen e Keshit në polici në vitin 2016 Rama e ka mohuar, ndërkohë burime për Dritare.net, bëjnë me dije se Arben Keshi ka qenë shefi i Komisariatit në Bulqizë pas vitit 2016, ndërsa përgjimet janë bërë në vitin 2016.

Gjithashtu Keshi ka qenë kandidat për komunën e Maqellarës në vitin 2011./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.